نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: از طرف خانواده خیلی محدودم

1521
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47773
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از طرف خانواده خیلی محدودم

سلام من ۱۵ سالمه و از طرف خانواده خیلی محدودم هم تو بیرون رفتم هم تو حجاب محبورم شال سر کنم ولی من از حجاب متنفرم وقتی همه دوستامو میبینم بدون شال راحت میرم بیرون و پدر مادرشون چقدر آزادشون میزارن اشکم در میاد میگم چرا من نه؟یا وقتی هم سن و سالام حتی کوچیک ترا با دوستاشون می‌رن بیرون و دوست پسر دارن و خانواده‌شون اصلا مشکلی نداره خیلی حسرت میخورم حالا جدا از محدودیت ها همیشه تو خونه دعوا داریم دیروز مامانم سر یه موضوع مسخره ک چرا وقتی رفتم مدرسه مانتو نپوشیدم منو کتک زد و از دهنم خون اومد نصف موهامم کند داشت خفم میکرد لطفا نگید صلاحتو میخواد چون خیلی گیر میدن و زور میگن بهشونم میگم میگن من کی زور گفتم من فقط دلم میخواد یا از شرشون خلاص شم یا مثل والدین دیگه باشن و این قدر به من گیر ندن خیلی افکارشون قدیه الانم تو این دوره زمونه همه چی فرق کرده دیگه کسی قدیمی فکر نمیکنه و اصلا تبعیض ب پسر و دختر قائل نمیشن اما نمیدونم چرا والدین من این طورین ب خدا کلافه شدم تو فکرمه پول جمع کنم فرار کنم

2. کاربران زیر از Aydina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : از طرف خانواده خیلی محدودم

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات و علایقی که داری قابل احترام هست اما عزیزم در هرصورت زندگی کردن در کشور و یک خانواده با قوانین خاص خودش همراه می باشد و اگر شما دائم بخواهید با این قوانین درگیر شوید خب این می تواند برای خود شما هم با فشار روحی و مشکلات زیادی همراه شود.
    در هرصورت برای رفتن به مدرسه پوشش مشخصی وجود دارد و هرچند که برای شما لذت بخش نباشد نیاز است که به این قوانین و محدودیت ها احترام بگذاری و سعی کنی در پاسخ به علایق خودت در زمانی که امکان ان وجود دارد با خانواده در احترام صحبت کنید و تصمیم گیری کنید.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48061
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقن منم مثل تو 15 سالمه و تمام مشکلاتی که تو داری رو منم دارم... و واقن درکت میکنم و تنها راه خلاص شدن از اینا هم اینه ک بری باهاشون حرف بزنی الان حتمن میگی تویی ک میگی حرف بزن باهاشون پس چرا خودت این مشکل روداری... خب منم رفتم حرف زدم و همه چی درست شد ولی فهمید رل دارم همه چی مثل قبل شد ..هعیییی میدونی اصن ما دهه هشتادیا بدبختیم هیچکی مارو درک نمیکنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط masoomemo13 نمایش پست ها
    دقیقن منم مثل تو 15 سالمه و تمام مشکلاتی که تو داری رو منم دارم... و واقن درکت میکنم و تنها راه خلاص شدن از اینا هم اینه ک بری باهاشون حرف بزنی الان حتمن میگی تویی ک میگی حرف بزن باهاشون پس چرا خودت این مشکل روداری... خب منم رفتم حرف زدم و همه چی درست شد ولی فهمید رل دارم همه چی مثل قبل شد ..هعیییی میدونی اصن ما دهه هشتادیا بدبختیم هیچکی مارو درک نمیکنه
    قرار نیست کسی درک کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، چرا، از، تو،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد